EKOSKOLU ZIEMAS FORUMS RĪNŪŽU VIDUSSKOLĀ

Latvijas Vides izglītības fonds šogad Ziemas Ekoskolu forumu rīkoja jau 30.reizi, tātad jubilejas gads. Forumā piedalījās un pieredzē dalījās Ekoskolas no visas Latvijas, kopumā ap 600 dalībniekiem.

No Vilces skolas forumā piedalījās četri 7.-9.kl.skolēni un ekokoordinatore.

Ziemas forumā dalībniekiem un skolotājiem bija iespēja ekspertu vadībā piedalīties un darboties dažādās lekcijās, radošajās darbnīcās vides izglītībā. Piemēram -  „Augšup pa zaļajām kāpnēm”, „Kukaiņu mājas”, ‘Vai var vēl draudzīgāk?”, “Mazatkritumu dzīvesveids” u.c. Skolēniem notika arī nakts trase ar dažādiem uzdevumiem komandās, diskotēka, dažādas vakara aktivitātes. Skolēnu komandas gatavoja un prezentēja arī savus uzdevumus vides izglītībā. Ziemas forumā galvenais akcents bija vērsts uz atkritumu samazināšanu, aprites ekonomiku, videi draudzīgu dzīvesveidu.

Skolēniem un ekokoordinatoriem tā bija lieliska iespēja dalīties pieredzē, iegūt jaunas zināšanas vides izglītībā, iepazīties ar jauniem draugiem, radoši un pilnvērtīgi pavadīt laiku.

Vilces skolas ekokoordinatore Marita Kozule