Karjeras izglītības pasākums - Ēnu dienas prezentācijas

Arī šogad Latvijas skolās norisinājās Ēnu diena, kad izglītības iestāžu audzēkņi karjeras izglītības ietvaros ēnoja sev interesējošu profesiju pārstāvjus.

SPORTA DEJU SKATE VILCES PAVASARIS 2024

13.aprīlī Vilces t/n pulcējās dejotāji, viņu vecāki, skolotāji, atbalstītāji un interesenti ikgadējā sporta deju skatē „Vilces pavasaris - 2024”. Šogad bez mājiniekiem - Vilces pamatskolas dejotājiem savas prasmes rādīja un sacentās dejotāji no SDK”Rondo”, Madonas, Vārmes pamatskolas, Bauskas JC.

DZIESMU DZIEDU, KĀDA BIJA 2024

Tradicionālās dziedāšanas konkursa “Dziesmu dziedu, kāda bija 2024" Zemgales pusfinālā piedalījās f/k "Rukūzīte" brašie dziedātāji - Dana Rusteiko, Marats Dubrovskis, Elīza Laura Eismonte, Elīna Zemeža. Pusfināla dalībnieku sniegumu vērtēja žūrija - Vineta Romāne, Katrīna Liepa un Mārtiņš Vīpulis.

MADONAS VALSIS - 2024

Vilces skolas 1.-4.klašu dejotāji š.g. 9.martā piedalījās sporta deju festivālā - skatē „Madonas valsis - 2024”. Šogad deju pasākums norisinājās jau 10. reizi. Deju sacensības norisinājās 24 vecuma grupās, sākot no pirmsskolas līdz senioru vecuma grupām. Vilcēnieši sacentās ar dejotājiem gan no Latvijas, gan Lietuvas, gan Igaunijas.

EKOSKOLU ZIEMAS FORUMS RĪNŪŽU VIDUSSKOLĀ

Latvijas Vides izglītības fonds šogad Ziemas Ekoskolu forumu rīkoja jau 30.reizi, tātad jubilejas gads. Forumā piedalījās un pieredzē dalījās Ekoskolas no visas Latvijas, kopumā ap 600 dalībniekiem. No Vilces skolas forumā piedalījās četri 7.-9.kl.skolēni un ekokoordinatore.