Ekoskola

VILCES   PAMATSKOLAS    VIDES    KODEKSS 2022./2023.m.g.

VILCES PAMATSKOLAS VIDES KODEKSS 2022./2023.m.g.

VILCES PAMATSKOLAS EKO PADOMES DALĪBNIEKI

2022./2023.m.g.

Vilces pamatskolas ekotēma 2022./2023.m.g.

Pārtika. Ekoskolas mērķis Izzināt galvenās sakarības starp pārtikas patēriņu un vides un sociālajām problēmām, meklēt praktiskās rīcības iespējas pārtikas patēriņa radīto ietekmju mazināšanai skolā, mājās un tuvākā apkārtnē.

Medus diena

17. janvārī Vilces pamatskolā notika karjeras izglītības pasākums EKO skolas gada tēmas “Pārtika”  ietvaros. Skolā viesojās biškopis Kārlis Bolmanis, saimniecības “Liepiņmuiža’’ īpašnieks. Viņš pastāstīja par to, kā pats nonācis līdz biškopja profesijai, interesantus faktus par bišu dzīvi un biškopja darbu.

Labdarības akcija „Ierakumu sveces”.

Vilces pamatskolas kolektīvs oktobra un novembra mēnešos aktīvi iesaistījās Ekoskolu akcijā palīdzībai Ukrainas iedzīvotājiem „Ierakumu sveces”. Palīdzības akcija norisinājās  sadrbībā ar biedrību „Tavi darugi”.

Svinam Mārtiņdienu Vilces pamatskolā

Rīkojām Mārtiņdienas tirdziņu. Bērni tirgoja mājās gatavotus gardumus. Pircēji nāca ar saviem trauciņiem, lai samazinātu plastmasas atkritumus.

Karjeras izglītības pasākums Vilces pamatskolā 2022./2023.m.g.

Karjeras nedēļas ietvaros Vilces pamatskolas 5.-9.kl.skolēni viesojās pie lauksaimnieka, motosportista  Jāņa Vintera Z/S Līgo .

Vilces pamatskola saņem Ekoskolu sertifikātu 2022.g.