Vilces skolas skolēnu dalība “Bebr[a]s” konkursā

Kādēļ mācīties informātiku un datoriku? Kur skolēnam rast motivāciju darīt to?

Viena no atbildēm -  ik novembri teju 3 miljoni skolēnu no 56 valstīm piedalās īpašā izaicinājumā – “Bebr[a]s” konkursā. Tā laikā viņi, izmantojot loģisko un algoritmisko domāšanu, risina aizraujošus uzdevumus.

 

Konkursa “Bebrs” būtība ir parādīt, ka ikkatrs skolēns var tajā piedalīties, jo nepieciešama loģiskā un algoritmiskā domāšana, nevis specifiskas zināšanas. Rezultātā skolēni sāk saprast, ka arī viņi varētu rast savu vietu IT pasaulē.

Šajā mācību gadā pirmo reizi konkursā godam piedalījās arī mūsu skolas izglītojamie – Katrīna Beroza, Jānis Bleidels (5.-6.klašu grupa), Laura Beļkus, Anna Kanišauska, Kristers Edgars Līdaks, Norberts Bleidels, Nadīna Kviča, Edijs Dunavskis (7.-8.klašu grupa), kā arī Zane Novada un Reinis Novads (9.-10.klašu grupa).

Labākos rezultātus skolā savā klašu grupā uzrādīja Katrīna Beroza (5.klase), Anna Kanišauska (7.klase) un Reinis Novads (9.klase).

Labākie Bebras konkursā279.38 KB atzinības raksts.

Paldies dalībniekiem par drosmi un izaicinājuma pieņemšanu, piedaloties konkursā sarežģītajā attālināto mācību laikā!

Informātikas un datorikas skolotāja Ināra Vasiļevska