Dalība Erasmus+ projektā “Izglītoti pedagogi mūsu nākotnei”

Vilces pamatskolas pirmsskolas skolotāja Ilze Kanišauska 2019. gada decembra pirmajā nedēļā devās uz Slovēniju, kur piedalījās Erasmus+ rīkotajā projektā "Izglītoti pedagogi mūsu nākotnei".

Dalība Erasmus+ projektā “HoB's adventure - Hands-on Biodiversity”

No 2019. gada februāra līdz 2020. gada jūnijam 4 posmos norisinās Erasmus+ projekts “HoB's adventure - Hands-on Biodiversity”, kurā Vilces pamatskolu pārstāv skolotāja Līga Japina. Projektā piedalās pedagogi no Latvijas,Igaunijas, Slovēnijas un Islandes.​

Zaķēniem 10

Deju svētki Vilcē

Šogad, 27.aprīļa saulainajā dienā, Vilces  t/n notika  nu jau par tradīciju kļuvušais  pasākums - sporta deju skate  „Vilces pavasaris-2019”, kuru organizēja Vilces pamatskola sadarbībā ar Jelgavas novada Izglītības pārvaldi.

Sporta deju festivāls Madonā

Vilces pamatskolas skolēni- sporta deju pulciņa dalībnieki šogad pirmo reizi piedalījās plaša mēroga sacensībās, kas notika Madonā.23.02.2019. SDK „Rondo” rīkotajā sporta deju festivālā „Madonas Valsis”.Šajā pasākumā piedalījās dejotāji no Vidzemes reģiona skolām un deju klubiem, kā arī no Lietuvas un Igaunijas.

Tematiskā klases stunda-pēcpusdiena „ĀBOLU BALLE”.

Mērķis: attīstīt un pilnveidot skolēnu savstarpējo komunikāciju caur radoši- izzinošām aktivitātēm ar tēmu- Ābols.

KARJERAS  IZGLĪTĪBAS  PASĀKUMS  VILCES  PAMATSKOLĀ

KARJERAS IZGLĪTĪBAS PASĀKUMS VILCES PAMATSKOLĀ

MĒRĶIS: iepazīt dažādu profesiju pārstāvju darba specifiku, rosināt interesi par uzņēmējdarbību savā novadā, pagastā.

Iecere izdevās!

Lai mūsdienu bērnus ieinteresētu, noturētu viņu uzmanību un nodrošinātu pilnvērtīgāku izglītošanas procesu ir nepieciešamas jaunas tehnoloģijas, tāpēc vēlējos „saviem pirmsskolas bērniem” iegādāties interaktīvo tāfeli.

Ārpusstundu pasākumi Vilces pamatskolā

‘’Sniega svētki’’ (vadīsimies pēc iespējām)