Valentīna dienas pēcpusdiena

14.februāra pēcpusdienā 5.-9.klases skolēni kopā ar savām audzinātājām pulcējās skolas pašpārvaldes organizētā pasākumā, lai izpaustu savas  radošās prasmes, piedaloties tērpu parādē, mīlestības stāsta sacerēšanā, dziesmu nosaukumu minēšanā un izmēģinot iztēli un valodas ritma izjūtu dzejas radīšanā.

Pirmsskolas Draudzības rīts

18.februārī Vilces pamatskolas pirmsskolas grupu bērni sapulcējās skolas zālē, lai draudzīgā atmosfērā rotaļātos, spēlētos un dziedātu dziesmas.

Ziemassvētku pasākums  „Divas peles satikās”

Ziemassvētku pasākums „Divas peles satikās”

10.janvārī, izmantojot Laika mašīnu, atgriezāmies Ziemassvētku laikā, lai pie svētku egles rādītu sagatavotos priekšnesumus.

Pasākums Tīsu jaunsargu bāzē

24. janvārī pēc stundām 1. -9.klašu skolēni ar autobusu devās braucienā uz Tīsu jaunsargu bāzi, lai iepazītos ar tur piedāvātajām iespējām pārbaudīt savus spēkus un atpūsties svaigā gaisā.

Programmas ‘’Latvijas skolas soma’’ aktivitātes janvārī

29.janvārī programmas ietvaros Vilces pamatskolā ar interešu izglītības programmu “DABAS SAJŪTU SPĒLES” viesojās programmas vadītāja Sandra Galiņa.

Uzdevumi.lv

Sveicināti! Ar prieku paziņoju, ka Vilces pamatskola 2019./2020. mācību gada I semestrī ir bijusi viena no aktīvākajām izglītības iestādēm portālā Uzdevumi.lv! Vēlos personīgi pateikties Jūsu skolai par aktivitāti un izrādīto atbalstu digitāliem mācību līdzekļiem!

Ekskursija ziemas brīvlaikā

Aktīvākie skolēni - folkloras kopas „Rukūzīte” un skolas pašpārvaldes dalībnieki – ziemas brīvlaikā devās ekskursijā uz Rīgu. Skolēni apmeklēja ZINOO centru. Tur bija iespēja vērot ķīmijas eksperimentu šovu.

Dalība fizikas olimpiādē

9. klases skolnieks Elvis Baltušonis ieguvis 2. vietu Jelgavas un Ozolnieku novada Fizikas 70. valsts olimpiādes 2. posmā. Paldies Elvim un skolotājai Inārai Vasiļevskai!

Vilcē sabrauc Zemgales bērnu folkloras kopas

Vilcē sabrauc Zemgales bērnu folkloras kopas, lai izdziedātu un izdejotu XII Skolēnu dziesmu un deju svētku repertuāru

Pedagoģiskā darba vērošana Vācijā

No 3. līdz 15.novembrim četras Jelgavas novada skolotājas- Inga Feldmane, Nellija Švede, Solvita Goža un Elija Tāraude – piedalījās Erasmus+ projekta “Izglītoti pedagogi mūsu nākotnei” aktivitātē “pedagoģiskā darba vērošana”, kas norisinājās ceturtās lielākās Vācijas federālās zemes Ziemeļreinas- Vestfālenes Rēklinghauzenes rajonā.

Dalība Erasmus+ projektā “Izglītoti pedagogi mūsu nākotnei”

Vilces pamatskolas pirmsskolas skolotāja Ilze Kanišauska 2019. gada decembra pirmajā nedēļā devās uz Slovēniju, kur piedalījās Erasmus+ rīkotajā projektā "Izglītoti pedagogi mūsu nākotnei".

Dalība Erasmus+ projektā “HoB's adventure - Hands-on Biodiversity”

No 2019. gada februāra līdz 2020. gada jūnijam 4 posmos norisinās Erasmus+ projekts “HoB's adventure - Hands-on Biodiversity”, kurā Vilces pamatskolu pārstāv skolotāja Līga Japina. Projektā piedalās pedagogi no Latvijas,Igaunijas, Slovēnijas un Islandes.​

Zaķēniem 10

Deju svētki Vilcē

Šogad, 27.aprīļa saulainajā dienā, Vilces  t/n notika  nu jau par tradīciju kļuvušais  pasākums - sporta deju skate  „Vilces pavasaris-2019”, kuru organizēja Vilces pamatskola sadarbībā ar Jelgavas novada Izglītības pārvaldi.

Sporta deju festivāls Madonā

Vilces pamatskolas skolēni- sporta deju pulciņa dalībnieki šogad pirmo reizi piedalījās plaša mēroga sacensībās, kas notika Madonā.23.02.2019. SDK „Rondo” rīkotajā sporta deju festivālā „Madonas Valsis”.Šajā pasākumā piedalījās dejotāji no Vidzemes reģiona skolām un deju klubiem, kā arī no Lietuvas un Igaunijas.

Tematiskā klases stunda-pēcpusdiena „ĀBOLU BALLE”.

Mērķis: attīstīt un pilnveidot skolēnu savstarpējo komunikāciju caur radoši- izzinošām aktivitātēm ar tēmu- Ābols.

KARJERAS  IZGLĪTĪBAS  PASĀKUMS  VILCES  PAMATSKOLĀ

KARJERAS IZGLĪTĪBAS PASĀKUMS VILCES PAMATSKOLĀ

MĒRĶIS: iepazīt dažādu profesiju pārstāvju darba specifiku, rosināt interesi par uzņēmējdarbību savā novadā, pagastā.

Iecere izdevās!

Lai mūsdienu bērnus ieinteresētu, noturētu viņu uzmanību un nodrošinātu pilnvērtīgāku izglītošanas procesu ir nepieciešamas jaunas tehnoloģijas, tāpēc vēlējos „saviem pirmsskolas bērniem” iegādāties interaktīvo tāfeli.

Ārpusstundu pasākumi Vilces pamatskolā

‘’Sniega svētki’’ (vadīsimies pēc iespējām)