Valentīna dienas pēcpusdiena

14.februāra pēcpusdienā 5.-9.klases skolēni kopā ar savām audzinātājām pulcējās skolas pašpārvaldes organizētā pasākumā, lai izpaustu savas  radošās prasmes, piedaloties tērpu parādē, mīlestības stāsta sacerēšanā, dziesmu nosaukumu minēšanā un izmēģinot iztēli un valodas ritma izjūtu dzejas radīšanā.

Šai dienai īpašus tērpus bija izveidojušas 9.klases skolnieces Eva, Dita, Ieva un Alise, 8.klases skolniece Natālija un 7.klases skolniece Beāte.

Klausītājus ieinteresēja skolēnu sacerētie mīlestības stāsti. Pirmie uzstājās 8.klase ar sacerējumu “Tā radās mīlestības trijstūris”, 6.klase lasīja darbu “Mīlestība no pirmā acu”, 7.klases pārsteidza ar vēstījumu “Kādu dienu satikās Valentīns ar savu Valentīnu” jeb “Un tā viņi dzīvoja līdz mūža galam”, 5.klase iepriecināja ar gandrīz vēsturisku apcerējumu “Tieši šī diena bija Valentīndiena” un 9.klases atraktīvās meitenes pavisam negaidīti visus mazliet sabiedēja, izspēlējot “Ainiņu no ģimenes dzīves”.

Aizrautības “viļņa” izjūtas sagādāja septiņu dziesmu fragmentu klausīšanās un nosaukumu minēšana, jautrus brīžus sagādāja dzejoļu rindu turpinājumi, kas bija jāizdomā un jānolasa skaļi.

Pasākums turpinājās disko ritmos.

Pasākumu vadīja skolēnu pašpārvaldes prezidentes vietniece Eva Zumenta, sagatavošanās darbus un pasākuma norisi pieskatīja skolotāja Inese Klausa.