Sporta deju festivāls Madonā

Vilces pamatskolas skolēni- sporta deju pulciņa dalībnieki šogad pirmo reizi piedalījās plaša mēroga sacensībās, kas notika Madonā.23.02.2019. SDK „Rondo” rīkotajā sporta deju festivālā „Madonas Valsis”.Šajā pasākumā piedalījās dejotāji no Vidzemes reģiona skolām un deju klubiem, kā arī no Lietuvas un Igaunijas.

Piedalījās dažāda vecuma dejotāju grupas- no pirmsskolas, pamatskolas un vecāki dejotāji.Vilces skolēni startēja vairākās vecuma grupās:

• 1.kl.grupā startēja M.Dunavskis ar partneri E. Zemežu  un T.Zemežs ar partneri A. Ozolu, abi pāri ieguva 4.vietu.
  • 2.,3.kl.vecuma gr.-D.Meija  un A. L.Rusteiko – 4.vieta.
  • 3.4.kl.vecuma gr.dejoja M. Brālis ar L. Reņķi -2.vieta un kauss.
  • 4.kl.vecuma gr. startēja R.Veiss un S.A. Kunrade -4.vieta.
  • Meiteņu solo gr. 3.kl.vecuma gr. startēja K. Beroza -3.vieta un kauss.

Vilces dejotājiem šīs bija pirmās starptautiska mēroga deju sacensības iesācēju klasē, tāpēc jo lielāks gandarījums par 2.un3.vietām un nopelnītajiem kausiem.

Sporta deju pulc.vad. Marita Kozule.