Olimpiskā nedēļa Vilces skolā

Olimpiskā nedēļa!

Šogad Olimpiskās nedēļas ietvaros 16. septembrī notika Vilces pamatskolas “Rudens kross”.  Saulainā dienā, jaukā atmosfērā tika noskaidroti spēcīgākie skolas skrējēji visās vecuma grupās gan meitenēm, gan zēniem! 

Ātrākie skolas skrējēji jau 22. septembrī devās tālāk uz Jelgavas novada 54. Skolēnu sporta spēlēm  “Rudens kross” Staļģenē.  Iegūtas  individuālās medaļas savās vecuma grupās, kā arī kopvērtējumā izcīnīti komandu kausi! Paldies visiem dalībniekiem par nebeidzamo cīņas sparu! 

 

18. septembris – OLIMPISKĀ DIENA!

Kā jau katru gadu, arī šogad  mēs solidarizējamies ar visiem Latvijas sportistiem un Olimpiskajā dienā esam kustīgi, dejā izpildot speciāli veidotu  vingrinājumu kompleksu.  Šī gada Olimpiskās dienas devīze “MĒS ESAM SPORTIŅĀ!” Pateicības sertifikātu saņēma ikviens Olimpiskās dienas dalībnieks!

Sporta skolotāja Līga Plāte