Labdarības akcija „Palīdzēsim ķepaiņiem”

Šogad Covid- 19 pandēmijas ierobežojumu dēļ, nolēmām iepriecināt vientuļos un pamestos dzīvnieciņus Jelgavas dzīvnieku patversmē.

 

Vilces pamatskolā Ziemassvētku gaidīšanas laikā  jau par tradīciju kļuvusi labdarības akcija „No sirds uz sirdi”, kad skolēnu un darbinieku ģimenes ziedo un dāvina vientuļajiem Vilces pagasta iedzīvotājiem pašu sarūpētās dāvaniņas.

Šogad Covid- 19 pandēmijas ierobežojumu dēļ, nolēmām iepriecināt vientuļos un pamestos dzīvnieciņus Jelgavas dzīvnieku patversmē. Tādēļ piedalījāmies akcijā „Palīdzēsim ķepaiņiem”. No decembra sākuma līdz 17.12.2020. skolēnu un darbinieku ģimenes ziedoja  segas, dvieļus un citus būros klājamos  materiālus  un arī barību dzīvniekiem.

Saziedotās mantas kopā ar skolēnu gatavotajiem sveicieniem un vēlējumiem 17.12. nogādājām Jelgavas dzīvnieku patversmē.

 

Patversmes darbinieki un Vilces pamatskola saka lielu PALDIES visiem labdarība akcijas dalībniekiem!

Tagad arī  ķepainīši piedzīvos Ziemassvētku brīnumu.

 

Akcijas organizatore  M. Kozule