Karjeras izglītības pasākums Vilces skolā

Vilces skolā 23.februārī notika karjeras izglītības pasākums  „Goda viesis”. Šoreiz pie mums viesojās  profesionālā dienesta karavīrs, Valsts aizsardzības mācības pasniedzējs Romāns Krapausks.

 

 Viesis 4.-9. klašu skolēnus iepazīstināja ar profesionālā karavīra darba pienākumiem, pastāstīja un demonstrēja kādas iemaņas nepieciešamas labam karavīram. R. Krapausks  dalījās atmiņās par savām skolas gaitām un hobijiem.

Skolēni varēja piedalīties arī aktivitātēs, piemēram, pārbaudīt savu izturību uz laiku balstā  uz rokām , turot izstieptās rokās automāta maketu, atbildot uz jautājumiem.Balvās saņemot dažādus suvenīrus-spēli, blociņus u.tt.

Pasākums noritēja radošā gaisotnē un vairoja skolēnu interesi par jaunsardzi, Valsts Bruņotajiem spēkiem.

Vilces pamatskolas karjeras konsultante M. Kozule