Ekskursija ziemas brīvlaikā

Aktīvākie skolēni - folkloras kopas „Rukūzīte” un skolas pašpārvaldes dalībnieki – ziemas brīvlaikā devās ekskursijā uz Rīgu.

Skolēni apmeklēja ZINOO centru. Tur bija iespēja vērot ķīmijas eksperimentu šovu. Tā vadītājs Marģers Majors pārbaudīja mūsu skolēnu erudīciju ķīmijā un fizikā, uzdodot dažādus jautājumus. Skolēniem bija izdevība parādīt savas zināšanas un atraktivitāti.

Ekskursijas dalībnieki devās pastaigā pa Vecrīgu. Bija iespēja apskatīt Doma baznīcu un dzirdēt gida interesanto stāstījumu par baznīcas bagāto vēsturi.

Skolēni apskatīja tirdziņu Doma laukumā un izbaudīja prieku, vizinoties karuselī. Visiem garšoja siltā, smaržīgā tēja un līdzi paņemtās maizītes.

Visa diena tika pavadīta pozitīvā un draudzīgā noskaņojumā. Izjūtot gandarījumu un patīkamu nogurumu, vakarpusē skolēni atgriezās mājās.

Ikviens dalībnieks var teikt PALDIES par jaunām zināšanām, bagātu dienu un brīnišķīgām sajūtām!