5.klases projekts „Cita pasaka par Putekli”

Vilces pamatskolas 5.klases skolēni projekta „Skolas soma „ietvaros novembra sākumā plānoja doties ekskursijā uz Imanta Ziedoņa „Izlaušanās spēli”, tāpēc iepriekš, gatavojoties šim pasākumam, lasīja I. Ziedoņa „Blēņas un pasakas”, rakstīja pasakai par Putekli  savu interpretāciju, arī ilustrēja savu pasaku.

 

 Sakarā ar Covid-19 pandēmiju, iecerētais pasākums tika atlikts uz nenoteiktu laiku, taču 5.klases skolēniem  radās iespēja piedalīties citā,  ne mazāk interesantā aktivitātē -  sabiedrības un kultūras interneta vietnē „Pasakas”, Facebook lapā ,ko izveidojis LTV3 ziņu moderators Raitis Zapadskis.  Pasaku vakari notiek otrdienās plkst.19.00.

R. Zapadskis lasa gan zināmu latviešu, arī cittautu autoru pasakas, gan iesūtītās bērnu sacerētās pasakas.Arī mūsu skolas 5.klases audzēkņu sarakstītās  „Citas pasakas par Putekli” gaida savu kārtu ēterā.

Paldies literatūras skolotājai Skaidrītei Vanagai un informātikas skolotājai Inārai Vasiļevskai par sadarbību šī projekta īstenošanā. Ar viņu līdzdalību skolēnu radošie darbi  tika rediģēti, nosūtīti uz vietni „Pasakas”, bet vizuālās mākslas stundās tapa pasakām ilustrācijas.

 

 

5.klases audzinātāja Marita Kozule