Labdarības akcija „Palīdzēsim ķepaiņiem”

Šogad Covid- 19 pandēmijas ierobežojumu dēļ, nolēmām iepriecināt vientuļos un pamestos dzīvnieciņus Jelgavas dzīvnieku patversmē.

XXIV stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa”

Katru gadu decembra sākumā Rīgā sabrauc labākie Latvijas skolu labākie stāstnieki, kas sacenšas stāstītprasmē. Bet, lai nokļūtu Latvijas finālā, vispirms jāpiedalās un savas prasmes jāpierāda savā folkloras kopā, tad novada ietvaros, mūsu gadījumā – Zemgales novadā.

Nodarbība par roku higiēnas nozīmi

1.decembrī 5.un 6.klasei bija iespēja piedalīties tiešsaistes nodarbībā par roku higiēnas ievērošanu "Tava veselība Tavās rokās!" Nodarbības izstrādāja Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), un kopš augusta tās realizē 5.-7.klašu skolēniem visā Latvijā.

5.klases projekts „Cita pasaka par Putekli”

Vilces pamatskolas 5.klases skolēni projekta „Skolas soma „ietvaros novembra sākumā plānoja doties ekskursijā uz Imanta Ziedoņa „Izlaušanās spēli”, tāpēc iepriekš, gatavojoties šim pasākumam, lasīja I. Ziedoņa „Blēņas un pasakas”, rakstīja pasakai par Putekli  savu interpretāciju, arī ilustrēja savu pasaku.

Interneta atkarība

Otrdien, 10.11.2020., 5. un 6. klasei notika lekcija par interneta atkarību. Lekciju vadīja Labas veselības pārstāve Līva.