Sporta deju festivāls Madonā

Vilces pamatskolas skolēni- sporta deju pulciņa dalībnieki šogad pirmo reizi piedalījās plaša mēroga sacensībās, kas notika Madonā.23.02.2019. SDK „Rondo” rīkotajā sporta deju festivālā „Madonas Valsis”.Šajā pasākumā piedalījās dejotāji no Vidzemes reģiona skolām un deju klubiem, kā arī no Lietuvas un Igaunijas.

Vilces pamatskola aicina darbā

Vilces pamatskola izsludina konkursu uz matemātikas – fizikas skolotāju amatu no 01.09.2019.

KARJERAS  IZGLĪTĪBAS  PASĀKUMS  VILCES  PAMATSKOLĀ

KARJERAS IZGLĪTĪBAS PASĀKUMS VILCES PAMATSKOLĀ

MĒRĶIS: iepazīt dažādu profesiju pārstāvju darba specifiku, rosināt interesi par uzņēmējdarbību savā novadā, pagastā.

Tematiskā klases stunda-pēcpusdiena „ĀBOLU BALLE”.

Mērķis: attīstīt un pilnveidot skolēnu savstarpējo komunikāciju caur radoši- izzinošām aktivitātēm ar tēmu- Ābols.

Iecere izdevās!

Lai mūsdienu bērnus ieinteresētu, noturētu viņu uzmanību un nodrošinātu pilnvērtīgāku izglītošanas procesu ir nepieciešamas jaunas tehnoloģijas, tāpēc vēlējos „saviem pirmsskolas bērniem” iegādāties interaktīvo tāfeli.