Skolas soma pasākumi skolēniem aprīlī

24. aprīlī 1.-4. klases skolēni apmeklēs Rīgas Operas un baleta nama baletu "KARLSONS LIDO..."

Vides izglītības aktivitāte

Dārziņš uz palodzes. Mērķis: praktiski īstenot veselīga dzīvesveida piemēru. Audzēt zaļumus, kopt  tos, izmantot veselīgu sviestmaižu pagatavošanā.

Lasīt vairāk
Dalība kursos “21. gs. mācīšana: Kompetencēs balstīta izglītība, personīgās iemaņas un radošums”

2022.gada 7. līdz 18.martam, īstenojot mobilitātes pasākuma  Erasmus + programmas pamatdarbības Nr.1 (KA1), skolu sektora projekta Nr. 2020-1-LV01-KA101-077185 “Kvalitatīvas un pieejamas izglītības nodrošināšana Jelgavas novadā” strukturētajos kursos “21. gs. mācīšana: Kompetencēs balstīta izglītība, personīgās iemaņas un radošums” (21st Century Teaching: Competence-Based Education, Soft-Skills and Creativity).

Mēs par mieru Ukrainā!

Lasīt vairāk
Silto Džemperu diena Vilces pamatskolā.

Vilces pamatskolas skolēni 17.02.2022.piedalījās EKO skolu aktivitātē Silto Džemperu dienā.