Meža ekspedīcija

Vilces pamatskolas 5.un 6.kl.skolēni kopā ar audzinātājām  šā gada15.septembrī piedalījās Mammasdabas projektā „Meža ekspedīcija”. Aktivitātes notika Tērvetē, LVM teritorijā.

Apsveikums 1. septembrī

Viens mazs prieks lai tev būtu katra diena Viens skats, viens zieds, viens laimes stūrītis. Viens saules stariņš un mazliet debesis Un labs vārds, kas dzīvi dara skaistu.

Vilces pamatskola aicina darbā

Pirmsskolas izglītības skolotājs – 1 slodze – uz nenoteiktu laiku Matemātikas skolotājs (5.-6.kl.) – 10 kontaktstundas – uz nenoteiktu laiku

Lasīt vairāk
Dalība Erasmus+ programmas 1.pamatdarbības skolas sektora mobilitātes projekts  „Izglītoti pedagogi mūsu nākotnei”

Dalība Erasmus+ programmas 1.pamatdarbības skolas sektora mobilitātes projekts „Izglītoti pedagogi mūsu nākotnei”

Arī pandēmijas laikā var ceļot, tikai nedaudz savādāk - virtuāli.

Āra nodarbība 2.klases skolēniem

Nedaudz vēl pavēsā, bet pavasarīgā un saulainā 15.aprīļa rītā 2.kl.skolēni kopā ar kl. audz. Allu Ozolu un matemātikas skolotāju Sarmīti Vjateri tikās pirmajā klātienes āra nodarbībā, kas bija saistīta ar dažādiem mācību priekšmetiem - latviešu valodu, matemātiku, dabaszinībām utt.