Vilces pamatskola aicina darbā

Pirmsskolas izglītības skolotājs – 1 slodze – uz nenoteiktu laiku Matemātikas skolotājs (5.-6.kl.) – 10 kontaktstundas – uz nenoteiktu laiku Krievu valodas skolotājs – 12 kontaktstundas – uz nenoteiktu laiku

Lasīt vairāk
Dalība Erasmus+ programmas 1.pamatdarbības skolas sektora mobilitātes projekts  „Izglītoti pedagogi mūsu nākotnei”

Dalība Erasmus+ programmas 1.pamatdarbības skolas sektora mobilitātes projekts „Izglītoti pedagogi mūsu nākotnei”

Arī pandēmijas laikā var ceļot, tikai nedaudz savādāk - virtuāli.

Āra nodarbība 2.klases skolēniem

Nedaudz vēl pavēsā, bet pavasarīgā un saulainā 15.aprīļa rītā 2.kl.skolēni kopā ar kl. audz. Allu Ozolu un matemātikas skolotāju Sarmīti Vjateri tikās pirmajā klātienes āra nodarbībā, kas bija saistīta ar dažādiem mācību priekšmetiem - latviešu valodu, matemātiku, dabaszinībām utt.

Lasīt vairāk
Āra nodarbība 6.klasei “Meža mantojums” (11.05.2021)

Kad Vilces gravā saulstari kutina cēlajam Baronam Zaķim deguna galu,
Es saucu bariņā Saules zaķēnus, traucam aši visi uz Zaķu pļavu…

Lasīt vairāk
Māmiņdienas apsveikums kūciņas formā.

Vilces skolas bērni šogad savas māmiņas sveica ar pašu gatavotām dāvaniņām- papīra kūciņu formā. Mazliet neparasti, bet interesanti apsveikumi ar vēlējumiem.