Atbalsts bērniem no tām ģimenēm, kuras skārusi Covid-19 izraisītā krīze

Saskaņā ar 2020.gada 31.marta Jelgavas novada domes ārkārtas sēdes lēmumu,  Jelgavas novada pašvaldības izglītības iestāžu, tajā skaitā, pirmsskolas izglītības iestāžu izglītojamajiem, kuru ģimenes finansiāli ietekmējusi Covid - 19 vīrusa izraisītā krīze, tiks sniegts atbalsts ēdināšanai – pārtikas paka reizi nedēļā.   Pārtikas paka izglītojamajam tiek piešķirta TIKAI ārkārtējās situācijas laikā.

Pirmsskolā februāra mēneša temats ‘’Reiz pasakā’’

Visu mēnesi cītīgi klausījāmies, lasījām, stāstījām, zīmējām, līmējām un veidojām dažādus pasaku varoņus. Radošais un aktīvais mēneša darbs rotaļnodarbībās noslēdzās ar teātra izrādēm. Katra grupa izvēlējās kādu pasaku dramatizācijai, izgatavoja ielūgumus un aicināja draugus uz pirmizrādēm.

3. vieta angļu valodas konkursā "WordPower"

Piedaloties Jelgavas un Ozolnieku novada  angļu valodas konkursā "WordPower” (“Vārda spēks”), mūsu skolas komanda ieguva 3. vietu!

Valentīna dienas pēcpusdiena

14.februāra pēcpusdienā 5.-9.klases skolēni kopā ar savām audzinātājām pulcējās skolas pašpārvaldes organizētā pasākumā, lai izpaustu savas  radošās prasmes, piedaloties tērpu parādē, mīlestības stāsta sacerēšanā, dziesmu nosaukumu minēšanā un izmēģinot iztēli un valodas ritma izjūtu dzejas radīšanā.

Pirmsskolas Draudzības rīts

18.februārī Vilces pamatskolas pirmsskolas grupu bērni sapulcējās skolas zālē, lai draudzīgā atmosfērā rotaļātos, spēlētos un dziedātu dziesmas.