Sniega skulptūras

Šī ziema ir bijusi dāsna ar salu un sniegu.
Attālināto mācību laikā skolēniem bija iespēja savu radošumu izpaust aktivitātēs svaigā gaisā.

Vilces skolas skolēnu dalība “Bebr[a]s” konkursā

Kādēļ mācīties informātiku un datoriku? Kur skolēnam rast motivāciju darīt to? Viena no atbildēm -  ik novembri teju 3 miljoni skolēnu no 56 valstīm piedalās īpašā izaicinājumā – “Bebr[a]s” konkursā. Tā laikā viņi, izmantojot loģisko un algoritmisko domāšanu, risina aizraujošus uzdevumus.

Labdarības akcija „Palīdzēsim ķepaiņiem”

Šogad Covid- 19 pandēmijas ierobežojumu dēļ, nolēmām iepriecināt vientuļos un pamestos dzīvnieciņus Jelgavas dzīvnieku patversmē.

XXIV stāstnieku konkurss “Teci, teci, valodiņa”

Katru gadu decembra sākumā Rīgā sabrauc labākie Latvijas skolu labākie stāstnieki, kas sacenšas stāstītprasmē. Bet, lai nokļūtu Latvijas finālā, vispirms jāpiedalās un savas prasmes jāpierāda savā folkloras kopā, tad novada ietvaros, mūsu gadījumā – Zemgales novadā.

Nodarbība par roku higiēnas nozīmi

1.decembrī 5.un 6.klasei bija iespēja piedalīties tiešsaistes nodarbībā par roku higiēnas ievērošanu "Tava veselība Tavās rokās!" Nodarbības izstrādāja Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), un kopš augusta tās realizē 5.-7.klašu skolēniem visā Latvijā.