Valentīna dienas pēcpusdiena

14.februāra pēcpusdienā 5.-9.klases skolēni kopā ar savām audzinātājām pulcējās skolas pašpārvaldes organizētā pasākumā, lai izpaustu savas  radošās prasmes, piedaloties tērpu parādē, mīlestības stāsta sacerēšanā, dziesmu nosaukumu minēšanā un izmēģinot iztēli un valodas ritma izjūtu dzejas radīšanā.

Pirmsskolas Draudzības rīts

18.februārī Vilces pamatskolas pirmsskolas grupu bērni sapulcējās skolas zālē, lai draudzīgā atmosfērā rotaļātos, spēlētos un dziedātu dziesmas.

Ziemassvētku pasākums  „Divas peles satikās”

Ziemassvētku pasākums „Divas peles satikās”

10.janvārī, izmantojot Laika mašīnu, atgriezāmies Ziemassvētku laikā, lai pie svētku egles rādītu sagatavotos priekšnesumus.

Pasākums Tīsu jaunsargu bāzē

24. janvārī pēc stundām 1. -9.klašu skolēni ar autobusu devās braucienā uz Tīsu jaunsargu bāzi, lai iepazītos ar tur piedāvātajām iespējām pārbaudīt savus spēkus un atpūsties svaigā gaisā.

Programmas ‘’Latvijas skolas soma’’ aktivitātes janvārī

29.janvārī programmas ietvaros Vilces pamatskolā ar interešu izglītības programmu “DABAS SAJŪTU SPĒLES” viesojās programmas vadītāja Sandra Galiņa.