DZIESMU DZIEDU, KĀDA BIJA 2024

Tradicionālās dziedāšanas konkursa “Dziesmu dziedu, kāda bija 2024" Zemgales pusfinālā piedalījās f/k "Rukūzīte" brašie dziedātāji - Dana Rusteiko, Marats Dubrovskis, Elīza Laura Eismonte, Elīna Zemeža. Pusfināla dalībnieku sniegumu vērtēja žūrija - Vineta Romāne, Katrīna Liepa un Mārtiņš Vīpulis.

MADONAS VALSIS - 2024

Vilces skolas 1.-4.klašu dejotāji š.g. 9.martā piedalījās sporta deju festivālā - skatē „Madonas valsis - 2024”. Šogad deju pasākums norisinājās jau 10. reizi. Deju sacensības norisinājās 24 vecuma grupās, sākot no pirmsskolas līdz senioru vecuma grupām. Vilcēnieši sacentās ar dejotājiem gan no Latvijas, gan Lietuvas, gan Igaunijas.

EKOSKOLU ZIEMAS FORUMS RĪNŪŽU VIDUSSKOLĀ

Latvijas Vides izglītības fonds šogad Ziemas Ekoskolu forumu rīkoja jau 30.reizi, tātad jubilejas gads. Forumā piedalījās un pieredzē dalījās Ekoskolas no visas Latvijas, kopumā ap 600 dalībniekiem. No Vilces skolas forumā piedalījās četri 7.-9.kl.skolēni un ekokoordinatore.

FOLKLORAS KOPAS RUKŪZĪTE DARBOŠANĀS

Vilces pamatskolas folkloras kopa "Rukūzīte" ir piedalījusies brīnumainā piedzīvojumā – 39. Latvijas bērnu un jauniešu folkloras kopu festivālā "Pulkā eimu, pulkā teku" (PEPT) Cesvainē.

LEKCIJA PAR VECĀKU UN CITU AUDZINĀTĀJU LOMU BĒRNA ATTĪSTĪBAS PROCESĀ