Vilces pamatskolas 7.klases skolēnu  āra nodarbības

Vilces pamatskolas 7.klases skolēnu āra nodarbības

Nodarbība notika 2021.gada 15.aprīlī no pl.9.00 līdz pl.11.30 . Bija ieradušies visi 7.klases skolēni.

Lasīt vairāk
5.klases āra nodarbība.  Ekosistēmas- mežs. Sajūtas mežā.

5.klases āra nodarbība. Ekosistēmas- mežs. Sajūtas mežā.

Kopā ar 5. klasi otrdien, 20. aprīlī, āra piedzīvojumos devās klases audzinātāja Marita un dabaszinību skolotāja Dace. Āra nodarbība veltīta meža ekosistēmai un 5 maņām.

Lasīt vairāk
Vilces pamatskolas jaunsargi tiekas mācībās brīvā dabā.

Kamēr citi skolēni vēl tikai domā par tikšanos klātienē, lai socializētos pēc attālināto mācību posma, Vilces pamatskolas jaunsargi tiekas mācībās brīvā dabā.

Lasīt vairāk

Attālināto mācību laikā neierastā formātā Vilces pamatskolas skolēni gūst labus panākumus dažādos konkursos.

Sniega skulptūras

Šī ziema ir bijusi dāsna ar salu un sniegu.
Attālināto mācību laikā skolēniem bija iespēja savu radošumu izpaust aktivitātēs svaigā gaisā.