Interneta atkarība

Otrdien, 10.11.2020., 5. un 6. klasei notika lekcija par interneta atkarību. Lekciju vadīja Labas veselības pārstāve Līva.

Informācija par pārtikas pakām ārkārtējās situācijas laikā

Jelgavas novada dome 10.novembra sēdē pieņēma lēmumu par atbalstu daudzbērnu, maznodrošinātām, trūcīgām un tām ģimenēm, kas izjūt reālu Covida ietekmi uz finansiālo stāvokli.

Šokolādes fabrikas “Laima” muzejā

Š. g. 15. oktobrī projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros Vilces pamatskolas 1.-4. klases skolēni devās mācību braucienā uz Rīgu uz  šokolādes fabrikas “Laima” muzeju.

Veselības stunda

Ceturtdien, 29.oktobrī, 4.klasei bija neparasta diena. Divas mācību stundas notika lekcija par veselīgu ēšanu.

Vilces pamatskolas 5.klases labie darbi Putras programmas ietvaros.

5. klases audzinātāja M. Kozule stāsta par labajiem  darbiem: ”Oktobris ir putras mēnesis, kad  skolās un izglītības iestādēs lielu vērību velta veselīgam uzturam. Taču bez putru recepšu meklēšanas , putru vārīšanas un degustēšanas ir iespējamas arī citas aktivitātes. Tie ir labie darbi un darbiņi, kurus veicot skolēni  palīdz sabiedrībai un apkārtējai videi.