Dalība Erasmus+ projektā “HoB's adventure - Hands-on Biodiversity”

No 2019. gada februāra līdz 2020. gada jūnijam 4 posmos norisinās Erasmus+ projekts “HoB's adventure - Hands-on Biodiversity”, kurā Vilces pamatskolu pārstāv skolotāja Līga Japina. Projektā piedalās pedagogi no Latvijas,Igaunijas, Slovēnijas un Islandes.​

Dalība Erasmus+ projektā “Izglītoti pedagogi mūsu nākotnei”

Vilces pamatskolas pirmsskolas skolotāja Ilze Kanišauska 2019. gada decembra pirmajā nedēļā devās uz Slovēniju, kur piedalījās Erasmus+ rīkotajā projektā "Izglītoti pedagogi mūsu nākotnei".

Zaķēniem 10

Deju svētki Vilcē

Šogad, 27.aprīļa saulainajā dienā, Vilces  t/n notika  nu jau par tradīciju kļuvušais  pasākums - sporta deju skate  „Vilces pavasaris-2019”, kuru organizēja Vilces pamatskola sadarbībā ar Jelgavas novada Izglītības pārvaldi.

Sporta deju festivāls Madonā

Vilces pamatskolas skolēni- sporta deju pulciņa dalībnieki šogad pirmo reizi piedalījās plaša mēroga sacensībās, kas notika Madonā.23.02.2019. SDK „Rondo” rīkotajā sporta deju festivālā „Madonas Valsis”.Šajā pasākumā piedalījās dejotāji no Vidzemes reģiona skolām un deju klubiem, kā arī no Lietuvas un Igaunijas.